Про що варто пам’ятати при покупці електрокаруЕлектромобілі давно перестали бути екзотикою в Європі та Америці. А от наші громадяни ще вагаються стосовно цього дива техніки.  

Ми вже розказували про переваги та недоліки електрокарів. Ще згадаймо деякі важливі плюси такого транспорту.

Які переваги ви отримаєте

Насправді за електрокарами майбутнє. У першу чергу це пов’язано з їх екологічністю.

Перестаємо купувати дорогий бензин

Запаси нафти вичерпуються, бензин постійно дорожчає. Натомість електричний струм можна отримувати і екологічним шляхом. Купивши електромобіль, ви не будете залежати від бензину, ціна на який постійно зростає.

Зберігаємо екологію

З кожним роком екологічні проблеми стають все актуальнішими. Міські жителі страждають від забрудненого і загазованого повітря. Це вже стало серйозною проблемою, яка спричиняє алергію та захворювання. Ви можете зберегти чисте повітря для себе та своїх дітей.

Акумулятор

Найбільша проблема – який запас ходу забезпечує заряд акумулятора. У кожного виробника і моделі авто цей показник різний. Різниця може складати півтора-два рази. Про це треба пам’ятати при купівлі.

Досить високий запас ходу лише в дорогих моделях. Це автівки, які виробляють США та Японія. У моделях з Китаю, Кореї показники значно менші. Тому їздити на таких моделях на довгі дистанції неможливо. Зате вони значно дешевші (іноді втричі). Кількість заправок постійно збільшується, тому ця проблема теж вирішується. А для міста це взагалі ідеальний варіант.

Отже, як бачите, всі нюанси можна вирішити, а переваги електромобілів не залишають сумнівів. Авто майбутнього варто купувати вже зараз.