Готуємось до зимиПропонуємо вам добірку найкращих порад, як підготувати автомобіль зо зими.

Поради досвідчених автомобілістів

Міняємо гуму. Навіть за умови теплої зими не слід нехтувати безпекою. У будь-яку мить на дорозі може стати слизько. Тому слід придбати змову гуму і своєчасно замінити на неї літню.

Перевіряємо акумулятор. Акумулятор взимку може створити неабиякі проблеми. Завчасно переконайтеся, що акумулятор справний і витримає сильні морози. Перевірте рівень рідини в ньому. Зазвичай термін його експлуатації – 3-5 років. Міняти його краще восени. Обирайте якісний акумулятор відомого виробника.

Перевіряємо в’язкість масла. Перед зимою слід замінити масляний фільтр і саме масло. Занадто в’язке масло може спричинити перегрів двигуна. На зиму краще залити масло, у якого нижчий індекс в’язкості.

Заливаємо антифриз. На зиму охолоджуючу рідину замініть на антифриз. Він захистить двигун від замерзання, перегріву, корозії. Підтримуйте в радіаторі рівне співвідношення антифризу і води. А краще – купіть готову суміш.

Заливайте повний бак. Недостатній рівень пального шкодить автомобілю. У напівпорожньому баку взимку з’являється конденсат. Вода стече по стінці на дно. Там вона легко потрапить до паливопровідну і замерзне, перекривши доступ палива до двигуна.

Обігрівач має бути справним. Справний обігрівач не тільки вбереже від холоду, а й не дасть вікнам запотіти.

Міняємо щітки у склоочисника, рідину у склоомивача. Справні двірники – питання безпеки. Взимку часто йде сніг або дощ зі снігом. Щітки треба міняти раз на півроку. Склоомивач має бути зимовий.

Міняємо гальмівні колодки і гальмівну рідину.

Майте при собі аварійний набір інструментів.

Врахуйте ці поради і гарної вам зими!